مدرسه عالی مهارتی حسابداری

آموزشکده سما واحد اسلامشهر

معرفی:

شروع فعالیت: تابستان 1398

محل: آموزشکده سما واحد اسلامشهر

فرصتهای شغلی یک حسابدار بسیار گسترده است و سطوح مختلف شغلی را در بر می گیرد. با وجود اینکه در دانشگاههای مختلف کشور دانشجویان بسیاری در این رشته تحصیل می کنند و با توجه به موقعیت شغلی این رشته، تعداد فارغ التحصیلان بیکار این رشته بسیار زیاد می باشد.یکی از مهمترین دلایل این واقعیت را می توان عدم مهارت و تخصص فارغ التحصیلان  این رشته نام برد. با توجه به مطالب ذکر شده و این نکته که یکی از نیازهای آموزشی در رشته هایی مانند حسابداری و حسابرسی، یادگیری در محیطی شبیه سازی شده است که درجه تطبیقی بالایی با محیط واقعی داشته باشد، به گونه ای که فراگیر بعدها بتواند مطالب آموزشی را به راحتی در محیط های کاری اجرا نماید. آموزشکده سما واحد اسلامشهر، با تاسیس مدرسه عالی و مهارتی حسابداری،  محیطی را برای مهارت آموزی عملی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری به منظور تربیت افراد متخصص جهت ورود به بازار کار ایجاد نموده است، تا دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل تنها دارنده مدرک دانشگاهی نباشند. و مهارتهای  مانند : دفتر نویسی، تهیه اظهار نامه مالیاتی، حسابرسی و کار با نرم افزارهای مختلف  و ..... را فراگیرند.

 

اهداف مدرسه عالی مهارتی حسابداری:

  • افزایش سطح مهارتهای عملی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری
  • آماده سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری برای ورود به بازار کار
  • آماده سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری برای تامین نیازهای کارفرمایان
  • آموزش رشته حسابداری برای افرادی که شرایط حضور در دانشگاه ندارند.

 

 

 

متقاضیان مدرسه عالی مهارتی حسابداری :

دوره های مهارتی حسابداری در 2 گروه به شرح ذیل برگزار می گردد:

گروه  اول: این دوره ها ویژه تمامی علاقمندان به کسب مهارتهای حسابداری که هیچ شناختی در خصوص  رشته حسابداری ندارند برگزار می شود. بنابراین تمامی علاقمندان دارای دیپلم می توانند وارد این دوره شوند.دوره های این گروه شامل 2 سطح مقدماتی و پیشرفته می باشدکه علاقمندان بعد از کسب نمره قبولی در سطح مقدماتی می توانند در کلاسهای پیشرفته حضور یابند.

گروه دوم: ویژه تمامی فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته حسابداری جهت آماده سازی برای ورود به بازار کار می باشد. این گروه شامل 5 عنوان دوره "حسابداری مالی" "حسابداری بهایابی" "حسابرسی" "حسابداری مالیاتی" "نرم افزارهای حسابداری" می باشد که کارآموزان می توانند با توجه به نیازهای بازار کار خود، در یک یا چند دوره شرکت نمایند.

جهت کسب اطلاعات از دوره گروه اول اینجا کلیک نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات از دوره گروه دوم اینجا کلیک نمایید