برگزاری چهارمین دوره مسابقات اذان در آموزشکده سما واحد اسلامشهر

همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت ام البکا حضرت رقیه سلام ا... علیها در روز سه شنبه مورخ 97/07/24 امور فرهنگی آموزشکده سما واحد اسلامشهر اقدام به برگزاری چهارمین دوره مسابقات اذان در بین دانشجویان و کارکنان نمود. در این دوره از مسابقات که باحضور داوران استانی برگزار گردید دانشجویان و کارکنان آموزشکده در فضایی صمیمی به رقابت پرداختنند.

در نهایت به نفرات برتر این دوره از مسابقات جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا گردید.

 


 

برگزاری اولین دوره مسابقات مداحی در آموزشکده سما واحد اسلامشهر

همزمان با فرا رسیدن ایام رحلت نبی مکرم اسلام (ص) در روز یکشنبه مورخ 97/08/13 امور فرهنگی آموزشکده سما واحد اسلامشهر اقدام به برگزاری اولین دوره مسابقات مداحی در بین دانشجویان و کارکنان نمود. این دوره از مسابقات باحضور داوران استانی و با استقبال پرشور دانشجویان و کارکنان برگزار گردید وشرکت کنندگاندر فضایی صمیمی به رقابت پرداختند.

در نهایت به نفرات برتر این دوره از مسابقات جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا گردید.

 


 

برگزاری مسابقه کتابخوانی قرآن و امام حسین (ع) به مناسبت اربعین حسینی (ع) در آموزشکده سما واحد اسلامشهر

به همت معاونت فرهنگی ودانشجویی آموزشکده سما واحد اسلامشهر همزمان با فرا رسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام مسابقه کتابخوانی در سطح آموزشکده برگزار شد.

به گزارش امور فرهنگی آموزشکده سما واحد اسلامشهر مسابقه کتابخوانی با موضوع قرآن و امام حسین (ع) ویژه دانشجویان این آموزشکده از کتابی با همین عنوان تالیف حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی برگزار گردید. در انتها به برگزیدگان مسابقه جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.