بسمه تعالي

مسابقه كتابخواني طنين مطهر 10 (ويژه اساتيد)

با عرض سلام و تبريك و تهنيت به مناسبت فرا رسيدن هفته معلم، و فرا رسیدن ماه مبارك رمضان به استحضار مي رساند، ‌مسابقه طنين مطهر (10) ويژه اساتيد، در حال برگزاري است. قبل از هر توضيحي راجع به اين مسابقه،‌ معاونت فرهنگي دانشجويي دانشكده سما اسلامشهر شكر گذار خداوند متعال است كه براي دهمين بار توفيق خدمتگذاري به اساتيد محترم را در قالب برگزاري سلسله مسابقات طنين مطهر نصيب فرموده است.

این سلسله از مسابقات طی 10 دوره با هدف آشنایی هر چه بیشتر اساتید با کتابهای فاخر استاد شهید مرتضی مطهری برگزار گردید. از جمله این کتابها میتوان به تعلیم و تربیت در اسلام، حماسه حسینی، آینده انقلاب اسلامی، مساله حجاب، پانزده گفتار و احیای تفکر اسلامی، امامت رهبري و ...  اشاره نمود. که کلیه  دوره هاي قبلی این مسابقات با مشاركت بالاي اساتيد و با اهتمام دست اندركاران اين مسابقات با درجه قابل قبولي از مطلوبيت برگزار گرديد كه در اينجا لازم است، از كليه اساتيد محترم بابت شركت گسترده در مسابقات مذكور تقدير و تشكر بعمل آمده. لذا از كليه اساتيد محترم خواهشمنديم در اين دوره از مسابقات  نيز مشاركت فعال داشته باشند.

 جهت آشنا شدن با نحوه برگزاري اين مسابقه،‌توجه اساتيد محترم را به نكات ذيل جلب مي نماييم:

1-منبع اين مسابقه از كتاب "امدادهاي غيبي در زندگي بشر" اثر استاد متفكر شهيد مرتضي مطهري  مي باشد. جهت دانلود فایل pdf کتاب اینجا کلیک نمایید.

3- مهلت پاسخ گويي به سوالات، تا تاريخ 26/2/97 مي باشد و اساتيد ارجمند وقت دارند تا تاريخ مذكور به سوالات جواب دهند و پس از آن پاسخنامه سوالات را به دفتر امور فرهنگي اتاق 206 دانشكده تحويل نمايند.  

4- مسابقه شامل 25 سوال تستی و 5 سوال تشریحی می باشد .

5- در اين دوره از مسابقات به 5 نفر از اساتيد برتر كه بيشترين پاسخ صحيح را داده باشندو بالاترين امتياز را كسب نموده باشند،‌ 5كارت هديه به مبلغ 2.000.000 ريال اهداء خواهد شد.شايان ذكر است، هدف نهایی از چنین مسابقاتی تدبر و اندیشیدن و عمل به آن است و ملاك فقط برنده شدن نیست.

6- نفرات برتر در روز دوشنبه 30/ ارديبشهت/98 همزمان با ولادت كريم اهل بيت امام حسن مجتبي عليه السلام اعلام              مي گردد.

7-  نتايج و اسامي نفرات برتر در تابلو اعلانات و سايت آموزشكده اعلام خواهد شد.

با تشكر وامتنان

معاونت فرهنگي دانشجويي دانشكده سما اسلامشهر